لوازم بدنه خودرو
خانه / دیاق سپر / تولید انواع دیاق فلزی سپر پراید

تولید انواع دیاق فلزی سپر پراید

تولید انواع دیاق فلزی سپر پراید با برند تکران در فروشگاه پارسا بدنه با استاندارد شرکت سایپا در وزن های متناسب با نیاز خریداران و فروشندگان لوازم بدنه خودرو عرضه می شود . از آنجا که در تصادفات خودرو دیاق سپر نصب شده در زیر سپر پراید از جمله قطعات اصلی در کاهش ضربه وارده بدنه خودرو به شمار می رود .انواع فلزی این محصول برای خریداران در اولویت قرار دارد . هرچند ممکن است انواع پلیمری قیمت مناسب تری داشته باشد ولی با این وجود انواع فلزی آن به دلیل تهیه شدن از ورقهای فولادی توان و مقاومت عالی و نقش بهتری به عنوان ضربه گیر در خودرو پراید و خودروهای با دیاق فلزی، برعهده دارد.

مدل های جدید دیاق فلزی سپر پراید

در اولین خودروها، نیاز به وجود بخش حفاظتی در جلو و عقب خودرو منجر به تولید سپر های آهنی گردید که بیشتر نقش زیبایی و تزنیینی برای خودرو بازی می کرد. چرا که این سپرها نه تنها سنگین  بود بلکه در ضربات وارده به خودرو، موجب انتقال ضربه به بخشهای اصلی بدنه خودرو می شود.  به مرور زمان و افزایش تعداد خودرو ها استحکام سپر و تعادل ایرودینامیک خودرو و همچنین زیبایی خودرو هر یک به تنهای برای خودرو سازان در اولویت اصلی قرار گرفت و با وجود تولید سپرهای زیبا که از پلاستیک و پلیمرهای مخصوص تهیه شد قسمت دیاق در زیر سپرهای امروزی به نحوی طراحی  شد که با وجود سبکی و زیبایی سپر استحکام مناسبی را در قسمت زیر سپر برای خودرو فراهم کرده باشد.

اولین سپر های  تولید شده برای خودرو پراید،سپرهای از جنس پلاستیک بود که در قسمت داخلی از فوم و دیاق فلزی برای استحکام و ضربه گیری در آن استفاده شده است. امروز انواع مدلهای پلیمری دیاق سپر پراید با انواع دیاقهای فلزی راقبت نزدیکی در بین خریداران و فروشندگان در بازار لوازم بدنه خودرو دارند. همچنین انواع مدل های جدید دیاق فلزی سپر پراید متناسب با ورق های فولادی در وزنهای مختلف از چهار کیلو گرم تا شش کیلو  به بازار خودرو ارائه می شود . آنچه مسلم است طرح و مدل این دیاق ها برای خودرو پراید در یک نوع طراحی و متناسب با استانداردهای سایپا می باشد ولی تفاوت آنها در نوع و ضخامت ورق فولادی و خط تولید آنها می باشد، در برخی از کارگاههای تولیدی علاوه بر رعایت استانداردهای سایپا در بخش تولید در تست سالت اسپری و تست ترک یابی و تست جوش و سختی سنجی در چندین بخش استحکام و ایمنی و مقاومت این دیاقها مورد برسی قرار می گیرد. دیاق تولید شده در برند تکران علاوه بر ایمنی و حفظ استانداردهای مورد نظر مقاومت بالای در برابر ضربات دارد نصب آسان و و قیمت مناسب از دیگر مشخصات این برند می باشد که شاخصهای مناسبی برای خریداران لوازم بدنه خودرو محصوب می شود  .

دیاق فلزی سپر پراید
انواع دیاق سپرفلزی

 

 

قیمت دیاق فلزی سپر پراید

قیمت دیاق فلزی سپر پراید متناسب با ورق فولادی مورد استفاده در دیاق می باشد. ازآنجا که مواد اولیه تولید دیاق فلزی ورقهای فولادی می باشد که درتولید دیاق از ضخامتهای مختلف آن استفاده می شود خریداران خودرو باید توجه داشته باشند که قیمت ارزان دیاق می تواند ناشی از ورقهای با ضخامت متفاوت باشد. از آنجا که قطعه سازان باید این قطعات را متناسب با استاندارد های سایپا تولید کنند وزن سبک این دیاقها علاوه بر برهم زدن تعادل ایرو دینامیک خودرو، استحکام مورد نظر را نخواهد داشت و از آنجا که وظیفه دیاق سپر هر خودرو ایجاد ایمنی در بخشهای جلو و عقب خودرو میباشداستفاده از دیاق با وزن متناسب و کیفیت عالی باید در اولویت برای خریداران و فروشندگان دیاق های فلزی سپر پراید باشد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر ایرانی پراید

شرکت سازنده دیاق سپر ایرانی پراید

دیاق سپر ایرانی پراید در فروشگاه پارسا بدنه با برند تکران عرضه میگردد.این محصول با …

آراد برندینگ