لوازم بدنه خودرو
خانه / ضربه گیر خودرو / فروش عمده ضربه گیر خودرو | خریداران لوازم خودرو در کشور

فروش عمده ضربه گیر خودرو | خریداران لوازم خودرو در کشور

همانطور که می دانید امروزه خودروها نقش مهمی در زندگی افراد دارد. حمل و نقل انسان ها به وسیله خودروهای تولیدی انجام می شود و به همین دلیل کیفیت و ساختار ایمنی خودروها موضوع مهم و قابل توجهی است. خودروها در انواع زیادی با اسم کارخانه های تولیدی وارد بازارهای فروش می شوند. 

قطعات خودرو ساختار اصلی ماشین را تشکیل می دهند و نحوه عملکرد آن ها ارتباط مستقیمی با کارکرد و ایمنی خودرو دارد. امنیت خودرو شاخصه مهمی در انتخاب و خرید آن است. قطعات مختلفی با کارکردهای متفاوت کنار هم قرار می گیرند تا امنیت خودرو تضمین شود. یکی از این قطعات ضربه گیر است. همانطور که از اسم این قطعه مشخص است در هنگام ضربه های وارده به خودرو جلوی حداکثر فشار وارده را می گیرد. در تمامی خودروها از ضربه گیر استفاده می شود تا امنیت خودرو در هنگام تصادفات و ضربه های سنگین از بین نرود. در فروشگاه های عرضه کننده لوازم خودرو می توان ضربه گیر مناسب با مدل ماشین های متنوع را خریداری کرد. فروش عمده ضربه گیر خودرو در نمایندگی های فروش کارخانه های تولیدی خودرو برای مشتریان و صاحبان خودروها انجام می شود.

فروش عمده ضربه گیر خودرو | خریداران لوازم خودرو در کشور

پخش عمده ضربه گیر خودرو

پخش عمده ضربه گیر خودرو

خریداران لوازم خودرو در کشور برای تهیه قطعات و لوازم مورد نیاز خود می توانند به فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات خودرو مراجعه کنند. نمایندگی های فروش لوازم خودرو بهترین راه جهت تهیه محصولات مورد نیاز است چون در نمایندگی های فروش اطمینان بیشتری از کیفیت قطعات وجود دارد و همچنین در نمایندگی های فروش مشتریان می توانند لوازم مورد نیاز خود را با قیمت های به صرفه و مناسب خریداری کنند. 

یکی از خودروهایی که فروش بالایی در کشور دارد پراید است. خرید ضربه گیر کمک فنر پراید در نمایندگی های فروش محصولات سایپا و پراید برای خریداران امکان پذیر است. مشتریان جهت خرید قطعات پراید فقط کافی است به نمایندگی های محصولات سایپا مراجعه کنند. 

ضربه گیر نقش مهمی در عملکرد پراید دارد و می تواند امنیت خودرو را در هنگام مواجه شدن با آسیب و ضربه های احتمالی افزایش دهد. قیمت ضربه گیر پراید به برند تولیدی آن بستگی دارد هر چقدر کیفیت قطعه بالا باشد قیمت فروش آن نیز بالا خواهد بود. پخش عمده ضربه گیر خودرو بهترین راه جهت تهیه این محصول است. 

خریداران ضربه گیر های خودرو در کشور

خریداران ضربه گیر های خودرو در کشور

خریداران ضربه گیرهای خودرو در کشور صاحبان خودرو هستند که برای عملکرد درست خودرو خود به این قطعه نیاز دارند. هر مدل ماشین تولیدی به قطعات متناسب با ساختار خود نیاز دارد و ضربه گیر خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. 

پژو پارس یکی از خودروهای باکیفیت  و پرطرفدار ایرانی است. پرطرفدار بودن این خودرو به دلیل ساختار مقاوم و امنیت بالای آن است. یکی از قطعات موثر در ساختار مقاوم این خودرو نصب ضربه گیر در آن است. ضربه گیر کمک فنر پژو پارس به عملکرد قدرتی آن هنگام مواجه شدن با راه های ناهموار کمک می کند. ضربه گیر خودرو برای عوامل متعددی مانند

 • جلوگیری از تکان های اتومیبل
 • کنترل خودرو در پیچ های تند
 • بهبود عملکرد سریع ترمز
 • افزایش طول عمر فنرها
 • افزایش طول عمر لاستیک ها

موثر است. هنگام رانندگی در مسیرهای ناهموار ضربه گیر نقش مهمی دارد و در کنترل بهتر خودرو به راننده کمک می کند. 

مزایای استفاده از ضربه گیر خودرو

مزایای استفاده از ضربه گیر خودرو

مزیای استفاده از ضربه گیر خودرو زیاد است ولی در حالت کلی می توان گفت ضربه گیر خودرو یک قطعه مهم و ضروری برای ساختار خودرو است تا خودرو هنگام رانندگی در مسیرهای پرپیچ و ناهموار عملکرد درستی داشته باشد. 

خودروهایی مانند سراتو و برلیانس که ساختار محکم و قوی دارند دارای ضربه گیرهایی پرتوان و قدرتمند در ساختار داخلی خود هستند. ضربه گیر کمک فنر سراتو هنگام رانندگی در پیچ و ترمز های سنگین توان خودرو را برای مقابله با این شرایط بالا می برد. 

ضربه گیر کمک فنر برلیانس و سراتو را می توان در نمایندگی های فروش قطعات این خودروها خریداری کرد. برند تولیدی ضربه گیر نقش مهمی در کیفیت و عملکرد آن دارد به همین دلیل بهتر است صاحبان خودرو در هنگام خرید این قطعه کاربردی را از مراکز معتبر تهیه کنند. 

تفاوت ضربه گیر های خودرو در چیست ؟

تفاوت ضربه گیر های خودرو در چیست ؟

یکی از سوال های رایجی که برای بیشتر افراد در بازار فروش قطعات خودرو پیش می آید این است که تفاوت ضربه گیرهای خودرو در چیست؟ همانطور که می دانید خودرو ها دارای ساختار متفاوتی از یکدیگر هستند ساختار خودروها بر حسب مدل آن ها متفاوت است و به همین دلیل قطعات نصب شده در خودرو باید بر حسب ساختار آن ها باشد. 

ضربه گیرهای خودرو در نمایندگی های فروش قطعات و لوازم خودرو عرضه می شود و صاحبان خودرو در تمامی شهرها برای خرید این محصول دسترسی آسانی دارند.

یکی از خودروهای ایرانی که دارای ساختار و امنیت قابل اطمینانی است ال نود است.  ضربه گیر کمک فنر ال نود به این خودرو کمک می کند تا در جاده های ناهموار و تند عملکرد درستی داشته باشد. عمده فروشی ضربه گیر بهترین راه تهیه ضربه گیرها با قیمت های به صرفه و ارزان است. 

کارخانجات تولید ضربه گیر خودرو

کارخانجات تولید ضربه گیر خودرو

کارخانجات تولید ضربه گیر خودرو، کارخانه های تولیدی لوازم و تجهیزات خودروهای مختلف هستند. وقتی خودرو در یک جاده ناهموار و پرپیچ وارد شود ممکن است به دلیل شرایط راه تکان و لرزش های شدیدی بخورد این تکان ها باعث آسیب رسانی به ساختار داخلی خودرو می شود. ضربه گیر همان قطعه ای است که می تواند جلوی این لرزش و تکان های شدید را بگیرد و از آسیب رسیدن به ساختار داخلی خودرو جلوگیری کند. 

یکی از مهم ترین ضربه گیرهای خودرو ضربه گیر کمک فنر است. ضربه گیر کمک فنر برای رانندگی در شرایط نامناسب جاده ها بسیار مهم و ضروری است. 

قیمت ضربه گیر نیسان، پراید، پژو پارس، ال نود و مدل های دیگر خودرو بر حسب ساختار آن ها تعیین می شود و طبیعی است که قیمت های فروش متفاوتی داشته باشند. صاحبان خودرو می توانند ضربه گیر ارزان را از مراکز پخش عمده این محصول خریداری کنند. یکی از مزیت های مراکز پخش عمده قطعات خودرو این است که مشتریان می توانند لوازم مورد نیاز خودرو خود را با قیمت های به صرفه و ارزان خریداری کنند. 

نمایندگی پخش ضربه گیر خودرو

نمایندگی پخش ضربه گیر خودرو

نمایندگی پخش ضربه گیر خودرو بهترین راه تهیه ضربه گیر خودرو است. نمایندگی های فروش لوازم خودرو در تمامی شهرها برای مشتریان و صاحبان خودروها قابل دسترسی هستند. سراتو یکی از خودروهای مقاوم و محکم در بازارهای فروش است. به دلیل ساختار مقاومی که دارد دارای امنیت بالایی است و خریداران در بسیاری از شرایط سخت می توانند از عملکرد آن اطمینان داشته باشند. ضربه گیر و کمک فنر سراتو یکی از محصولات موثر در ساختار داخلی این خودرو و عملکرد آن است. نرم كردن كمك فنر سراتو و نصب ضربه گیر باکیفیت در آن نقش مهمی در کارکرد این خودرو محکم دارد. 

در مراکز پخش عمده قطعات خودرو صاحبان سراتو و دیگر خودروهای مدل بالا می توانند ضربه گیرهایی باکیفیت را برای نصب در خودروهای خود خریداری کنند. ضربه گیر درب خودرو یکی دیگر از مدل های این قطعه است که برای کنترل عملکرد خودرو یک محصول مناسب و موثر است. نحوه نصب ضربه گیر درب خودرو پیچیدگی خاصی ندارد و با صرف یک مقدار زمان کم قابل انجام است. 

عرضه بدون واسطه ضربه گیر خودرو در کشور

عرضه بدون واسطه ضربه گیر خودرو در کشور

عرضه بدون واسطه ضربه گیر خودرو در کشور فرصت مناسبی برای صاحبان خودرو است تا بتوانند این محصول را با قیمت های ارزان خریداری کنند. 

قطعات خودرو نقش مهمی در عملکرد و کیفیت ساخت خودرو دارند به همین دلیل تمامی صاحبان خودرو در هنگام خرید قطعه مورد نیاز خودرو خود به دنبال بهترین برند تولیدی هستند. در این میان قیمت های فروش این قطعات نیز در نوبه خود موضوع مهمی است و تمام سعی مشتریان بر این است که برندهای معتبر لوازم خودرو را با قیمت های مناسب و به صرفه تهیه کنند. ضربه گیر کمک فنر یکی از قطعات پرفروش خودرو ها در بازارهای فروش است و برندهای مختلفی این محصول را عرضه می کنند. قیمت ضربه گیر کمک فنر برسام یدک در مقایسه با کارایی که این قطعه دارد قیمت به صرفه و مناسبی است.

قیمت ضربه گیر کمک فنر تیبا، قیمت ضربه گیر کمک فنر سمند و قیمت ضربه گیر کمک فنر پژو در فروشگاه های اینترنتی محصولات خودرو برای مشتریان و خریداران قابل دسترسی است. 

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر خودرو در کشور

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر خودرو در کشور

برندهای تولیدی قطعات خودرو برندهای مختلفی هستند که محصولاتی با کیفیت و قیمت فروش متفاوت از دیگر برندها را عرضه می کنند. برندهای معروف تولید کننده ضربه گیر خودرو در کشور برندهایی مانند

 • TTC
 • ای ام تی
 • پلی اورتان
 • برسام یدک
 • کیلس فابریک
 • Soul

و بسیاری از برندهای دیگر هستند که هر کدام از آن ها در تولیدات خود معیارها و الویت های خاصی را در نظر گرفته اند. ضربه گیر خودرو می تواند یکی از عوامل مهم و اثر گذار در عملکرد خودرو باشد. ضربه گیرهای کمک فنر و ضربه گیرهای درب خودرو از بهترین و کاربردی ترین ضربه گیرهای تولیدی در کشور هستند که روش های نصب متفاوتی دارند. در نمایندگی های عرضه تجهیزات خودرو مشتریان می توانند با اطلاع از ویژگی های هر کدام بهترین نمونه ضربه گیر را برای خودرو خود خریداری کنند. 

بزرگ ترین بازار فروش ضربه گیر خودرو در سراسر ایران

بزرگ ترین بازار فروش ضربه گیر خودرو در سراسر ایران

بزرگ ترین بازار فروش ضربه گیر خودرو در سراسر ایران، برای برندهای معتبر و باسابقه لوازم خودرو است. در مراکز پخش عمده صاحبان ماشین ها می توانند قطعات مورد نیاز ماشین خود را با قیمت های مناسب و به صرفه خریداری کنند. نمایندگی های پخش عمده لوازم خودرو در بیشتر شهرها برای مشتریان قابل دسترسی است. 

یکی از فرصت هایی که در اختیار صاحبان ماشین ها قرار دارد عرضه لوازم خودرو در فروشگاه های اینترنتی است. فروشگاه های اینترنتی لوازم خودرو با یک جست و جوی ساده اینترنتی در اختیار خریداران قرار می گیرد و آن ها می توانند محصولات مورد نیاز خود را با استفاده از امکان سفارش پستی فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند و در کمتر از چند روز درب منزل تحویل بگیرند. در خرید اینترنتی هزینه های جانبی خرید حضوری برای مشتریان حذف می شود و می توانند خریدی آسان و ارزان را تجربه کنند. 

تولید ضربه گیر هایی با رنگ های متنوع

تولید ضربه گیر هایی با رنگ های متنوع

تولید تجهیزات خودرو در کشور توسط کارخانه های مختلفی صورت می گیرد. هر یک از این قطعات و لوازم که توسط برندهای مختلفی تولید می شوند دارای ساختار و ویژگی های خاصی هستند. تولید ضربه گیرهایی با رنگ های متنوع در کشور برای پاسخگویی به نیاز های متفاوت مشتریان است. امروزه ساختار و دوام خودرو بیشتر از هر چیز دیگری قابل توجه است به همین دلیل قطعاتی تولید می شود که بتواند کارایی خودرو را در شرایط سخت و دشوار بهبود ببخشد. ضربه گیر کمک فنر از پرفروش ترین ضربه گیرهای عرضه شده در بازارهای فروش است که توان خودرو را برای رانندگی در جاده های سخت و پرپیچ افزایش می دهد. از پرفروش ترین ضربه گیرهای خودرو می توان به ضربه گیر پژو اشاره کرد. نمایندگی ضربه گیر کمک فنر در شیراز یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده این محصول در کشور است. افرادی که دسترسی حضوری به خرید ضربه گیر از مراکز فروش شیراز ندارند این امکان را دارند که از خرید آنلاین ضربه گیر از فروشگاه های اینترنتی مراکز پخش شیراز استفاده کنند. 

جنس های متفاوت ضربه گیر خودرو

جنس های متفاوت ضربه گیر خودرو

ضربه گیر خودرو که یکی از محصولات مهم برای نصب در خودروهای مختلف است در جنس و سایزهای مختلفی تولید می شود. جنس های متفاوت ضربه گیر خودرو برای این است که ساختار داخلی خودروهای مختلف با هم متفاوت است و برای عملکرد خوب خود به ضربه گیرهایی متناسب با ساختار خود نیاز دارند. در مراکز فروش عمده ضربه گیر خودرو مشتریان می توانند بهترین برندهای این قطعه را با قیمت های مناسب خریداری کنند. قطعا ضربه گیرهایی که برای خودروهای داخلی نصب می شود جزو نمونه های پرفروش این محصول در بازارهای فروش است. ضربه گیر پراید و پژو از پرفروش ترین ضربه گیرهای عرضه شده در نمایندگی های فروش محصولات خودرو است. ضربه گیرهای نصب شده در خودرو می تواند نقش مهمی در افزایش طول عمر خودرو داشته باشد. 

صادرات ضربه گیر خودرو

صادرات ضربه گیر خودرو

صادرات ضربه گیر خودرو برای بهره مند شدن تمامی کشورها از برندهای معتبر و باکیفیت این محصول است. همانطور که می دانید کنترل خودرو در موقع رانندگی در جاده های ناهموار کار سختی است و این کار ممکن است باعث تصادف شود. ضربه گیر قطعه ای است که توان و عملکرد خودرو برای رانندگی در این شرایط افزایش می دهد و راننده با کمک این قطعه به راحتی می تواند خودرو را کنترل کند. ضربه گیرهای خودرو در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آن ها دارای مزیت خاص خود هستند. نکته مهم در هنگام خرید ضربه گیرها توجه به مدل خودرو است. 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر ایرانی پراید

شرکت سازنده دیاق سپر ایرانی پراید

دیاق سپر ایرانی پراید در فروشگاه پارسا بدنه با برند تکران عرضه میگردد.این محصول با …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ