لوازم بدنه خودرو
خانه / دیاق سپر / فروش مستقیم دیاق جلو سپر پراید

فروش مستقیم دیاق جلو سپر پراید

فروش مستقیم دیاق جلو سپر پراید در فروشگاه پارسا بدنه و با قیمت بسیار مناسب فراهم شده است دیاق جلو سپر پراید دراین فروشگاه با برند تکران عرضه می شود که دارای استانداردهای وزنی و کیفی متناسب با استاندارد سایپا میباشد شما میتوانید با تماس با مدیریت فروش ما این محصول را به صورت عمده با قیمت مناسب تهیه فرمایید.

دیاق جلو سپر پراید

سوالاتی درباره دیاق جلو سپر پراید

در واقعه سوال اصلی مطرح شده برای مبتدیان در لوازم بدنه خودرو در بخش دیاق میتواند این باشد که دیاق چیست و تفاوتهای دیاق سپرجلوی پراید با دیاق سپر عقب در چه مواردی است .

در واقعه دیاق جلو سپر پراید  قطعه ای از جنس آهن یا پلیمر است که به  منظور استحکام سپر در داخل سپر خودرو قرار می گیرد و وظیفه اصلی آن مقاوم سازی خودرو و ممانعت از انتقال انرژی به بدنه و سرنشین های خودرو ، در ضربات ناشی از تصادفات و انحرافات جاده است. دیاق سپر جلو خودرو در پراید علاوه بر  ظاهری متفاوت با دیاق عقب از وزن کمتری نیز برخوردار است. دیاق جلو سپر پراید دو فرورفتگی در دو طرف در بخش رویی دارد و زبانه های اتصالی به خودرو بسیار کوتاه تر از دیاق عقب سپر پراید است . شما میتوانید این تفاوت را در عکسهای این صفحه با عکس مقاله مربوط به دیاق عقب سپر پراید مقایسه کرده و این تفاوت به خوبی متوجه شوید . همچنین آنچه که در خرید و فروش دیاق های آهنی مهم است وزن آن است که باید بر اساس استانداردهای شرکت سایپا ارائه شود و این وزن با ضخامت ورق فولادی مورد استفاده درآن متناسب است .

دیاق های پلیمری از وزن کمتر و قیمت متناسب تری برخوردار هستند ولی آنچه که مسلم است این دیاق ها به علت سبکی و و ضربه گیری کمتری که در برابر ضربات دارند،بازار فروش کمتری را به خود اختصاص داده اند.

فروشندگان عمده دیاق جلو سپر پراید

فروش عمده دیاق جلو سپر پراید در نمایندگیهای لوازم بدنه خودرو دربیشتر شهرهای کشور تحت عنوان لوازم بدنه شرکتی انجام می شود همچنین کارخانه های قطعه سازان علاوه همکاری با شرکت سایپا  محصولات خود را به نماینده فروش در شهرستان محل کارخانه یا نمایندگهای فروش تهران عرضه می کنند که این نمایندگیها محصولات کارخانه و کارگاه های تولیدی را به صورت کلی و جزئی به خریداران لوازم بدنه و مخصوصا دیاق سپر عرضه می کنند . فروشگاه پارسا بدنه از جمله فروشگاههای عرضه کننده دیاق سپر است که مستقیما دیاق خریداری شده از کارخانه را در اختیار خریداران عمده این محصول قرار می دهد.شما میتوانید جهت خریدبا نماینده فروش ما در فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر ایرانی پراید

شرکت سازنده دیاق سپر ایرانی پراید

دیاق سپر ایرانی پراید در فروشگاه پارسا بدنه با برند تکران عرضه میگردد.این محصول با …

آراد برندینگ