لوازم بدنه خودرو
خانه / دیاق سپر / قیمت روز دیاق سپر جلو پراید

قیمت روز دیاق سپر جلو پراید

قیمت روز دیاق سپر جلو پراید در بازار متناسب با مهمترین مواد اولیه آن یعنی ورق فولادی مورد استفاده در آن تعیین می شود . همان طور که میدانید این ورق ها در ضخامت های متنوعی از طرف صنایع فولاد ارائه می شود و به دلیل نوسانات بازار ارائه قیمت مشخص برای آن مقدور نمی باشد با این وجود از جمله مهمترین فاکتورهای دخیل در قیمت روز دیاق سپر جلوی پراید علاوه بر مواد اولیه مورد استفاده در ساخت، کیفیت ساخت آن بر اساس استاندارد مورد تایید سایپا میباشد.

دیاق سپر پراید ارائه شده توسط مرکز فروشگاهی پارسا بدنه با برند تکران در سه وزن ارائه می شود .لذا جهت اگاهی از قیمت روز دیاق سپر جلو پراید ارائه شده توسط مجموعه می توانید با نمایندگی فروش این شرکت تماس حاصل فرماید. نماینده ما براساس تعداد مورد نیاز شما پیش فاکتوری به شما ارائه خواهد داد که قیمت اولیه در آن لحاظ شده و شما در صورت تمایل می توانید در کمترین زمان سفارش خود را ثبت و دریافت کنید.

مشخصات انواع دیاق سپر جلو پراید

دیاق سپر جلوی پراید یا ضربه گیر سپر جلوی پراید ، از جمله سیستم یا مجموعه تقویتی جلو پراید محسوب می شودکه در هنگام تصادفات نقش ضربه گیر و حفاظتی از ناحیه جلوی پراید را بر عهده دارد این قطعه در زیر سپر جلو قرار دارد و فشار وارده در هنگام تصادف و ضربه را دفع  می کند .

قیمت روز دیاق سپر جلو پراید
خرید  دیاق سپر جلو پراید / دیاق سپر پراید جلو

دیاق سپر جلو پراید تولید شده برند تکران که توسط شرکت پارسا بدنه به صورت کلی و جزئی ارئه
می شود درسه وزن سبک ((۴/۱۰۰-۴/۵۰۰)) وزن نیمه سبک (۵/۲۰۰-۵/۳۰۰) وزن سنگین (۶/۳۰۰)می باشد که به سفارش مشتری تولید می شود. تفاوت وزن این محصول در ورق استفاده شده در آن است که متناسب با ضخامت ورق  و درخواست مشتریان در سه وزن مختلف ارائه  می شود .

 

 

کارخانه های تولید دیاق سپر جلو پراید/ قیمت روز دیاق سپر جلو پراید

کارخانه های تولید کننده دیاق سپر جلو پراید ، که این محصول را به صورت فلزی تولید میکنند، معمولا انواع لوازم بدنه خودرو را نیز تولید می کنند. این مراکز گاهی به صورت کارگاهی و گاهی به صورت کارخانه های بزرگ تولید کننده لوازم بدنه خودرو اقدام به تولید محصولات خود می نمایند. با این وجود این مراکز محصولات خود را متناسب با نیاز بازار و معمولا با کیفیت های قابل قبول سایپا و ایران خودرو تولید کرده و اعتبار فراوانی در جهت کیفیت محصولات نزد خریداران این محصولات کسب کرده اند. از مهمترین برندهای کارخانه ای و کارگاهی دیاق سپر جلو پراید میتوان به برند تکران ،تکلاین ، و برند تولید شده توسط کارخانه فولاد شید …اشاره کرد که همگی محصولاتی استاندارد و با کیفیت به بازار ارائه می کنند .
گروه پارسا بدنه در نظر دارد با پخش انواع دیاق سپر پراید به به صورت کلی ،این محصول را به قیمت درب کارخانه و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه نماید جهت اطلاعات بیشتر شما میتوانید با نماینده فروش این شرکت  تماس حاصل فرمایید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر ایرانی پراید

شرکت سازنده دیاق سپر ایرانی پراید

دیاق سپر ایرانی پراید در فروشگاه پارسا بدنه با برند تکران عرضه میگردد.این محصول با …

آراد برندینگ