لوازم بدنه خودرو
خانه / دیاق سپر / قیمت شگفت انگیز دیاق سپر ایرانی

قیمت شگفت انگیز دیاق سپر ایرانی

دیاق سپر خودرو یا ضربگیر خودرو، همانگونه که از نام آن پیداست در ضربات وارد به خودرو  و در تصادفات، نقش اصلی را در ممانعت از انتقال انرژی ناشی از برخورد، به بدنه و کابین راننده برعهده دارد. قطعات بیشتر خودروهای ساخت داخل  تقریبا با تلاش قطعه سازان داخلی تولید می شود و از آنجا که ماده خام اولیه کارگاه ها از داخل کشور تهیه می شود و به دلیل منابع و معادن داخلی غنی موجود در ایران و نیروی کار ارزان قیمت ،معمولا این قطعات با قیمت مناسب در اختیار خودرو سازان و مصرف کنندگان داخلی قرار می گیرد. و در واقعه محصولات داخلی در بخش خودرو سازی و بدنه ماشین با قیمت بسیار مناسبی به بازار خودرو عرضه می شود. بنابراین در واقعه در زمینه تولید دیاق سپر ایرانی، میتوان گفت که قیمت های شگفت انگیز دیاق سپر ایرانی به دلیل وجود قطعه سازان فراوان و منابع خوب انسانی و مواد اولیه کافی در داخل کشور می باشد. این روزها به دلیل افزایش تورم، افزایش قیمت در این محصول بسیار بوده است ولی با این وجود دیاق های خارجی به علت وابستگی به دلار و شرایط صادرات قیمتهای خیلی بالای را به مصرف کنندگان تحمیل می کند . فروشگاه پارسا بدنه با معرفی برند تکران و عرضه این محصول به صورت کلی و جزئی زمینه آشنایی با یکی از تولید کنندگان برتر ایرانی را فراهم آورده است و همچنین دیاق سپری با کیفیت را به بازار لوازم بدنه خودرو عرضه می کند.شما میتوانید همین حالا  با تماس با مدیریت اطلاعات کاملی از این محصول و قیمتهای شگفت انگیزآن کسب نماییدو یا با مطالعه مقالات دیگری در همین زمینه در سایت اطلاعات کافی در مورد این محصول را کسب نمایید.

دیاق سپر ایرانی

اطلاعاتی درباره دیاق سپر ایرانی

دیاق سپرهای ساخت داخل که توسط کارخانه های تولید قطعات بدنه خودرو و قطعه سازان انجام میگیرد. معمولا استاندارد بالای در تولید، متناسب با استانداردهای شرکتهای خودرو ساز ارائه می کند. از جمله این قطعه سازان کارخانه فولاد شید و شرکت تولید عطار یدک و قطعه سازان برند تکلاین و تکران و … می باشند این قطعه سازان با اتوماسیون کردن خط تولید مجهز به امکانات آزمایشگاهی شامل تست سالت اسپری ، ترک یابی ، تست جوش،کشش، سختی سنج و تست‌های دیگر از کیفیت و سلامت قطعات اطمینان حاصل میکنند.. محصولات این برندها به علت کیفیت مناسب بازار خوبی در میان مصرف کنندگان پیدا کرده است.

تولید انواع دیاق سپر ایرانی

تقریبا تمام قطغات خودروهای داخلی توسط خودرو سازههای داخلی تولید میشود که دیاق سپر از این مساله مستثنا نیست و این قطعه تقریبا در مورد خودروهای داخلی با کیفیت و استاندارهای خوبی در کشور ساخته می شود. تولید انواع دیاق سپر ایرانی در شرکت های وابسته به صنایع خودرو همچون ایساکو و سایپا یدک و ..انجام می شود. در اینجا میتوان گفت که قطعه سازان داخلی می توانند قطعات مربوط به دیاق سپر خودروهای خارجی موجود در بازار را،که اکثر برندهای چینی هستند به راحتی و با قیمت مناسب تولیدکنند. ولی از آنجا که این خودروها با تنوع فروانی هر سال به صورتی متفاوت و تحت عنوان مختلف به بازار ارائه می شوند، ساخت  انواع دیاق سپر خوروهای خارجی، دوره زمانی طولانی ندارد، و در این مورد برای قطعه سازان به صرفه نیست که این تولیدات را در داخل انجام دهند. بنابراین انواع دیاقهای خارجی توسط شرکت های خاصی وارد و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. دیاق سپر پراید تولید شده در ایران به صورت آهنی و پلیمری در برندهای مختلف تولید میشوند که از جمله این برندها تکران میباشد. فروشگاه پارسا بدنه این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اختیار خریداران و فروشندگان محترم قرار داده است.جهت اطلاع بیشتر با مدیریت فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر ایرانی پراید

شرکت سازنده دیاق سپر ایرانی پراید

دیاق سپر ایرانی پراید در فروشگاه پارسا بدنه با برند تکران عرضه میگردد.این محصول با …

آراد برندینگ