لوازم بدنه خودرو
خانه / ضربه گیر سپر / قیمت و خرید ضربه گیر سپر | نماینده فروش آن در سراسر کشور

قیمت و خرید ضربه گیر سپر | نماینده فروش آن در سراسر کشور

قیمت و خرید ضربه گیر سپر از فروشگاه های عرضه کننده لوازم یدکی خودرو امکان پذیر است. سپر خودرو یکی از قطعات مهم خودرو است که ضربه گیر آن همان طور که از نامش پیداست  از ایجاد آسیب های احتمالی در آن جلوگیری می نماید. طبق اطلاعات موجود در منابع مختلف اولین سپر خودرو در سال ۱۸۹۷ میلادی توسط کمپانی که در کشور چک و اسلواکی واقع شده بود اختراع و ساخته شد. دیاق، ستون سپر و استخوان بندی نام های دیگری است که برای ضربه گیر خودرو به کار گرفته می شوند. سه ماده فلز، فوم و پلاستیک اجزای اصلی و مواد اولیه تشکیل دهنده این قطعه از خودرو را تشکیل می دهند. مهمترین مزایای استفاده از این قطعه عبارت است از:

  • عدم آسیب دیدگی سپر خودرو در مقابل ضربه های مختلف
  • حفظ حالت ژئومتریک سپر

خریدار ضربه گیر سپر برای تامین اهداف فوق و جلوگیری از کمتر آسیب دیدگی خودرو به خرید این وسیله اقدام می نماید. برای تحقق اهداف فوق این وسیله باید از شرایط  زیر برخوردار باشد:

  • محکم بوده و دارای مقاومت لازم باشد.
  • از نظر زیبایی با نوع خودرو هماهنگ انتخاب شود.
  • وزن آن در حد استاندارد باشد.

در فروشگاه های مختلف نمونه های متنوعی از این کالا وجود دارد که بهتر است به خرید نوع متناسب با خودرو انتخاب شود.

قیمت و خرید ضربه گیر سپر | نماینده فروش آن در سراسر کشور

قیمت و خرید ضربه گیر سپر ارزان

قیمت و خرید ضربه گیر سپر ارزانقیمت خرید ضربه گیر سپر به چندین عامل مهم بستگی دارد. از جمله این عوامل عبارتند از:

  • جنس مواد اولیه تشکیل دهنده که ممکن است پلاستیک، فوم یا فلز باشد.
  • شرکت تولید کننده
  • مدت زمان گارانتی و طول عمر مفید
  • میزان عرضه و تقاضای بازار

انواع ضربه گیر سپر قابل خریداری از مرکز فروش ضربه گیر سپر و سایر قطعات و لوازم یدکی خودرو می باشد. مرکز خرید ضربه گیر سپر معرفی کننده نمونه های مختلف این تجهیزات به خریداران می باشد. انواع ضربه گیر سپر ارزان قیمت را می توان در این مراکز خرید مشاهده نمود. مشخصات مختلف این کالا از سوی فروشندگان به خریداران اعلام شده و پس از مشاهده نمونه های مختلف خرید صورت می گیرد. نکته مهم در این زمینه این است که برخی نوسانات موجود در بازار مانند نوسانات نرخ ارز و قیمت خرید مواد اولیه می تواند تاثیر مستقیمی در ثابت نبودن قیمت این کالا داشته باشد. از این رو نرخ این تجهیزات ممکن است در هر سال با سال های گذشته متفاوت باشد.

برترین تولید کننده ضربه گیر سپر در ایران

برترین تولید کننده ضربه گیر سپر در ایرانبرترین تولید کننده ضربه گیر یا تقویت کننده سپر در ایران به دلیل کیفیت تولیدات خود در این عرصه موفق به تولید در سطح وسیع شده است. از طرفی صادرات این ضربه گیر ها توسط این تولید کنندگان به دیگر کشور ها صورت می گیرد. خودرو های موجود در بازار بسیار متنوع هستند و به دو دسته خودرو های داخلی و خارجی تقسیمی می شوند. از این رو هر کدام سپر مناسب خود را نیاز دارند و ضربه گیر متناسب با آن نیز باید انتخاب شود. تولید کنندگان برتر این عرصه با استفاده از مواد اولیه با کیفیت به پخش عمده ضربه گیر سپر صادراتی به داخل و خارج از کشور می پردازند. از این رو با شناخت تولیدات برتر این عرصه می توان به خرید آنها اقدام نموده و نوع مناسب آن را تهیه کرد. در خط تولبدضربه گیر سپر ماشین آلات صنعتی زیادی مشغول به فعالیت می باشند که در نهایت تولید کننده نمونه های مختلف این وسیله و عرضه آن به بازار می باشند. بنابراین در مجموع دو عامل کیفیت و قیمت مناسب از جمله مهمترین مواردی هستند که یک تولید کننده را در عرصه های مختلف به تولید کننده برتر و نمونه مبدل خواهد ساخت. ایران از این لحاظ دارای تولید کنندگان برتری است که برخی از آنها حتی در عرصه های بین المللی نیز دارای مشتریانی می باشند که به خرید و سفارش ضربه گیر سپر به صورت دوره ای و بر حسب نیاز بازار خود می پردازند.

ارائه کننده بهترین برند ضربه گیر سپر در تهران

ارائه کننده بهترین برند ضربه گیر سپر در تهرانبهترین برند ضربه گیر سپر یا تقویت کننده سپر های جلو و عقب خودرو های مختلف قابل تهیه از فروشگاه های عرضه کننده لوازم جانبی خودرو می باشند. این مراکز در شهر های بزرگ مانند تهران به تعداد بیشتری وجود داشته و در دسترس بیشتر افراد برای خرید قرار دارند. فیمت ضربه گیر سپر از این مراکز قابل استعلام  است. برند های مختلفی در حال حاضر از این وسیله در بازار وجود دارد که بهترین انواع آن از لحاظ کیفیت گوی سبقت را از دیگر تولیدات این عرصه ربوده اند. در هنگام خرید این کالا لازم است مشخصات خودرو به فروشندن اعلام شود تا ضربه گیری مناسب خودرو تهیه شود. فروشندگان این کالا از جمله افرادی هستند که ارائه دهنده اطلاعات مختلف از برند های برتر و با کیفیت بازار می باشند. از این رو افرادی که قصد خرید این تجهیزات را دارند و اطلاعات و دانش کافی را در مورد آن ندارند می توانند پس از کسب این معلومات به خرید ضربه گیر سپر بپردازند.

سفارش اینترنتی ضربه گیر سپر به قیمت تولید

سفارش اینترنتی ضربه گیر سپر به قیمت تولید یکی از روش های خرید و سفارش ضربه گیر به قیمت تولید و قیمت ارزان، سایت های اینترنتی می باشند. سایت های زیادی امروزه در اینترنت به فروش این تجهیزات می پردازند که انواع مختلف این وسیله را به همراه مشخصات کلی به کاربران و خریداران سایت معرفی می نمایند. این کالا ممکن است با نام های دیگری نیز قابل سفارش و جستجو در اینترنت باشد که عبارتند از:

  • قطعه عرضی سپر جلو
  • دیاق
  • تقویت سپر
  • استخوان بندی
  • نگه دارنده سپر
  • سینی تقویت سپر

این وسیله برای هر دو سپر جلو و عقب خودرو قابل سفارش است. سایت های اینترنتی همچنین ارائه دهنده اطلاعات دیگری نیز در ارتباط با انواع ضربه گیر های سپر می باشند که برخی از این اطلاعات عبارتند از:

  • معرفی برند های مختلف تولید کننده ضربه گیر
  • روش های صادرات ضربه گیر سپر
  • معرفی شرکت توزیع ضربه گیر سپر
  • روش های خرید و سفارش خرید ضربه گیر سپر
  • مراکز تخفیف خرید ضربه گیر سپر
  • اولین تولید کننده ضربه گیر سپر
  • مراکز نمایندگی پخش ضربه گیر سپر

این اطلاعات به خریداران مختلف این وسیله برای خریدی مناسب کمک می نماید. در اینترنت تصاویر مختلفی از این وسیله به نمایش گذاشته می شود که امکان مقایسه و مشاهده قیمت را به خوبی برای کاربران فراهم می سازد. از این رو سایت های معتبر اینترنتی می توانند بهترین مرجع خرید این تجهیزات در هر نقطه و مکانی محسوب شوند.

مرکز فروش ضربه گیر سپر در مشهد

مرکز فروش ضربه گیر سپر در مشهدهمان طور که ذکر شد ضربه گیر سپر نوعی وسیله محافظ سپر خودرو است که در زمان وقوع تصادف احتمالی از آسیب دیدگی سپر عقب و جلوی خودرو جلوگیری می نماید. مراکز فروش این کالا در شهر های مختلف مانند مشهد عرضه کننده برند های مختلفی از این تجهیزات می باشند. قیمت متنوع و کیفیت متفاوت مهمترین مشخصه این تولیدات است که هر فرد با توجه به توان مالی و درآمد خود به خرید آنها می پردازد. این مراکز ممکن است دفاتر نمایندگی فروش مستقیم شرکت تولید کننده نیز باشند که به عرضه مستقیم تولیدات شرکت مربوطه می پردازند. مراکز فروش به شیوه های مختلف به فروش این کالا می پردازند فروش نقد و اقساطی دو شیوه از فروش از جهت پرداخت هزینه این تجهیزات می باشد که بر اساس توان مالی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. از جهت حجم خرید و فروش نیز عمده فروشی این کالا از سوی فروشندگان عمده آن برای عرضه به فروشگاه های مختلف موجود در سطح کشور می پردازد و تامین کننده آن می باشد. 

نماینده فروش ضربه گیر سپر در سراسر کشور

فروشگاه معتبر ضربه گیر سپر می تواند به عنوان نوعی نماینده فروش این وسایل و تجهیزات در سراسر کشور مورد مراجعه قرار گیرد. نمایندگی های فروش از سوی کارخانجات تولید کننده این قطعات برای فروش این محصول راه اندازی و تاسیس می شوند. از این رو می توانند به عنوان نوعی مرکز معتبر برای خرید این تجهیزات به حساب آیند. این مراکز فروش در شهر های مختلف برای ارائه خدمات به مشتریان و متقاضیان این کالا قرار دارند و افراد می توانند برای خرید برند های مختلف به آنها مراجعه نمایند. مهمترین مزیت خرید از نمایندگی ها ارائه خدمات پس از فروش به خریداران می باشد. این ویژگی سبب می شود تا در صورت آسیب دیدگی احتمالی طبق ظوابط موجود قطعه خریداری شده تعویض شود.

صادرات ضربه گیر سپر به کشور های همسایه

بخشی از تولید ضربه گیر سپر در کشور علاوه بر تامین نیاز داخل تامین کننده نیاز کشور های همسایه مانند عراق نیز به این محصول می باشد. صادرات این محصول دارای مزیت ها و ویژگی های زیادی است که از آن جمله عبارتند از:

  • رشد تولید ملی و رونق اقتصاد داخلی 
  • تقویت و رشد روابط بین المللی
  • افزایش کیفیت تولیدات داخلی 
  • افزایش زمینه رقابت با کشور های دیگر 

این لوازم تحت نام برند ها و مارک های تولید کننده این وسیله در داخل به بازار های خارجی و بین المللی صادر می شوند. صادرات این کالا توسط شرکت های بازرگانی فعال در این عرصه صورت می گیرد که هر کدام دارای سطح فعالیت متفاوتی در این زمینه می باشند. این شرکت با شناسایی و بازاریابی در کشور های دیگر به تجارت و خرید و فروش در این حوزه می پردازند.

خریدار ضربه گیر سپر به فیمت تولید

خریداران ضربه گیر سپر را افراد مختلفی تشکیل می دهند که این وسیله را با توجه به نوع خودروی خود خریداری می کنند. هر کدام از ماشین های موجود در بازار نوعی مناسب ضربه گیر سپر را نیاز دارند که در هنگام خرید لازم است خریداران به این نکته توجه کنند. خریداران این تجهیزات را به شیوه های زیر تهیه می کنند:

  • خرید عمده از عمده فروشان
  • خرید اینترنتی از وب سایت های آنلاین
  • خرید از فروشگاه های لوازم یدکی به صورت جزیی
  • خرید از نمایندگی های فروش 
  • خرید مستقیم از کارخانه به قیمت تولید 

آخرین روش از شیوه های ذکر شده با کاهش قیمت نهایی همراه خواهد بود که نوعی خرید ارزان قیمت را نیز به دنبال خواهد داشت. بخشی از این تولیدات در بازار محصولات وارداتی می باشند که واردات ضربه گیر سپر از کشور های مختلف صورت می گیرد.

فروشگاه معتبر ضربه گیر سپر در کرج

ضربه گیر سپر در کرج از طریق فروشگاه های معتبر قابل تهیه است. این فروشگاه ها به شیوه های مختلف عرضه کننده این تجهیزات می باشند. نمایندگی های فروش می توانند نوعی مرکز معتبر برای خرید این تجهیزات در بازار مورد مراجعه افراد قرار گیرند. شهر کرج و سایر شهر های کشور دارای دفاتر نمایندگی برای فروش این لوازم و وسایل می باشند. این فروشگاه ها را می توان در هر شهر در مرکز خرید این تجهیزات مشاهده نمود و به خرید ضربه گیر مناسب با نوع اتوموبیل خود مبادرت ورزید.

تولید و عرضه ضربه گیر سپر در مشهد

تولید و عرضه ضربه گیر در مشهد توسط تامین کننده ضربه گیر سپر موجب دسترسی مناطق مختلف کشور به این وسیله می شود. تولید این کالا با استفاده از مواد اولیه ای همچون پلاستیک یا فلز صورت می گیرد. کارخانجات صنعتی فعال در این عرصه با نام ها و برند های مختلف این تولیدات را روانه بازار های فروش می نمایند. میزان این تولیدات در هر کدام از این واحد های صنعتی در سطوح مختلفی صورت می گیرد که برخی به تولید کننده برتر در این عرصه تبدیل شده اند و تولیدات خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کنند.

وارد کننده ضربه گیر سپر به کشوز

شرکت ها و واحد های بازرگانی مختلف در حال حاضر در کشور در زمینه واردات انواع ضربه گیر سپر فعالیت دارند. این شرکت ها با اخذ مجوز های لازم گمرکی به فعالیت در این زمینه می پردازند. مجوز های لازم از سوی سازمان های مربوطه برای فعالیت مجاز و ورود قانونی این کالا به داخل کشور صادر می شود. این شرکت ها از طریق ارتباط و مکاتبه با بازار های کشور های دیگر سفارش واردات این کالا را به شرکت های مربوطه می دهند. از این رو پس از توافق بر سر قیمت و مشاهده پیش فاکتور به معامله و تجارت این کالا در سطح وسیع می پردازند.

تهیه ضربه گیر سپر با نازلترین فیمت

ضربه گیر سپر توسط شرکت های مختلفی تولید می شود که برای تهیه آن می توان به مراکز و فروشگاه های عرضه کننده لوازم خودرو و قطعات ماشین مراجعه نمود. از طریق شناسایی مراکز معتبر فروش امکان مشاهده برند های مختلف تولید کننده برای خریداران وجود دارد. نکته مهم برای تهیه این کالا با نازلترین قیمت، خرید از فروشگاه های معتبری است که به تولید انواع مرغوب و درجه یک این کالا می پردازند. رعایت استاندارد های تولید از جمله نکات مهم در فرایند تولید این کالاست که از سوی تولید کنندگان لازم است مد نظر قرار گیرد. تهیه انواع دیاق یا ضربه گیر از طریق سایت های فروش اینترنتی نیز امکان پذیر است. از این رو با شناسایی و جستجوی سایت های معتبر می توان انواع سپر خودروی مناسب با اتوموبیل خود را انتخاب کرد و به خرید آنلاین آنها پرداخت.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر ایرانی پراید

شرکت سازنده دیاق سپر ایرانی پراید

دیاق سپر ایرانی پراید در فروشگاه پارسا بدنه با برند تکران عرضه میگردد.این محصول با …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ